GALOŞ İMALATI

Er Medikal, sağlıkta hijyen bilinci ile müşterileri için sunduğu ürünlerin üretiminde her aşamaya özen göstermektedir. Galoş İmalatı hususunda da konusunda uzman ekibi ile tıbbi koşullara uygun, kaliteli, insana ve doğaya saygılı galoş imalatımızı sürdürmekteyiz.
Er Medikal, galoş imalatında geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Ürettiği kaliteli galoşlar her türlü ortamda kullanılmaktadır.

Galoşlar;
 • Tıbbi alanlarda
 • Sağlık ve güzellik salonlarında
 • Çocuk evlerinde
 • Özel bakım yurtlarında
 • Spor salonlarında
 • Temizliğe önem veren her türlü işletmede kullanılmaktadır.

 • Er Medikal galoş üreticisi olarak müşterilerinden gelecek özel talepler doğrultusunda galoş imalatı gerçekleştirebilmektedir. Farklı renk ve niteliklerde üretebildiğimiz galoşlarımız, müşterimizin kullanım alanına göre farklı kalınlıkta ve mikronda üretilebilmektedir.

  Galoşlarımız giyildiği ayakkabıya göre uyum sağlayabilen yapısı, kaymaz özelliği ile son teknoloji üretim esaslarına göre üretilmiştir. Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek niteliklerdedir.

  Galoş imalatımız tam otomatik makinalarda ve manuel olarak iki türde gerçekleştirilmektedir. Otomatik sistemde tutucu lastik olarak gipe lastik kullanıyoruz, manuel üretimde kullanılan % 100 kauçuk malzemeden üretilen tutucu lastikse kopmaz özellikte olmasının yanı sıra yüksek esneme imkanı sunmaktadır.

  Er Medikal'in müşterilerine özel olarak hazırlayabildiği galoşlar kullanım alanı için özel tasarlanır. Az yıpranma alanında kullanılacak galoşlar için daha ince malzemeler yeterli geldiği için ekonomik ince galoşlar tercih edilir. Böylece gereğinden fazla mali yükten de kaçınılmış olur.


  Galoş, hijyen için önemli bir artı olmakla birlikte, doğa için negatif etki olabilir. Bu nedenle galoş imalatı esnasında doğaya saygılı kimyasal bileşenlerle çevre koruma kurallarına uygun üretim şarttır.

  AMBALAJ
  1 Pakette 1000 Adet ( 500 Çift ) olarak sunulmaktadır.

  Er Medikal olarak çevreye saygılı olmanın, en az insan sağlığı kadar önemli olduğu bilinci ile hareket ediyoruz.

  Her türlü galoş ihtiyaçlarınız için mutlaka bizimle görüşün. Tekliflerimizi birlikte değerlendirelim. Standart üretimlerimizin size uygun gelmediği noktada birlikte çözümler üretelim.

  Galoş imalatında kalite ve ekonomiyi yakaladığınız nokta: Er Medikal.  Medikal Maske
  Mavi Galoş
  Şeffaf Galoş
  Adres: Saraylar Mah. 495 Sok. No:15/C DENİZLİ
  Telefon: 0258 261 45 96
  Faks: 0258 264 27 75
  GSM: 0532 271 82 50
  E-Posta: [email protected]
  Er Medikal Teknik ©2017
  Mega Tasarım